Web tasarımı

web-tasarimi

Hızla gelişen teknoloji dünyasında yerimizi almak ve ayak uydurmak, en azından bu hıza yetişmeye çalışmak, bireyler, kurum ve Kuruluşlar açısından yerlerini almak zorunlu hale gelmiştir. Bu doğrultuda yapılması gerekli olan yüzlerce, binlerce belki milyonlarca uygulama ve çalışma vardır. Ancak listenin en başında hiç şüphesiz günümüzün en etkili kitle iletişim aracı olan ”internet” gelmektedir.

Ağ çözümleri

ag-cozumleri

Müşterilerimizin gereksinimleri değerlendirilerek Yerel ve Uzak Alan Ağı iletişim hizmetleri ihtiyaçları Bilsoft Bilgisayar tarafında, hizmet ve kalite anlayışı ile uzman personelimiz tarafında sunulmaktadır.

Konusunda uzman personelimiz, Cisco, HP ve Juniper gibi network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürünlerine hakim ve konusunda eğitimli ekibimiz ile ilgili ürünlerin kurulması, devreye alınması ve satış sonrası teknik destek verilmesi konularında hizmet sunmaktadır.

Özel yazılım

ozel-yazilim

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar üretiyoruz. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor, tasarlıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyoruz.

Proje danışmanlığı

proje

Proje ve Kurumsal Çözümler ekibi, müşterilerinde mevcut sistemlerin analizi ve raporlanmış bir fotoğraf şeklinde çıktısının sunulması, bu çıktıya ilişkin mevcut sistemlerin efektif kullanılabilmesi adına yapının iyileştirilmesine ilişkin öneriler sunmaktadır. Mevcut yapının konsolide edilebilmesi ile gerçekleştirilecek olan sunucu ve data konsolidasyonu ile mevcut sistemlerin yeni oluşturulacak olan yapıdaki kazanımlarını da ortaya koyan bir IT yol haritası sunması müşterilerindeki yapının süreklilik, performans, güvenlilik ve yedeklilik açısından katma değerlerini ortaya çıkartacaktır.

Bilişim danışmanlığı

bilisim-danismanligi

Bilsoft Bilgisayar müşterileri için çözüm, danışmanlık ve hizmet üretirken müşteri tarafında yüzde yüz memnuniyeti ilke edinmiş ve yapısını bu yönde biçimlendirmiştir. Bünyesinde bulunan, her biri konusunda uzman, uzmanlıkları sertifikalaştırılmış ve yaptıkları önemli projeler ile bu bilgi birikimlerine değer katmaya devam eden, alanında kendisini sürekli güncel tutan mühendisler ile en iyi hizmeti sunabilmektedir.

Bakım anlaşmaları

bakım anlaşması

Bilsoft Bilgisayar, müşterilerine sunmuş olduğu bakım anlaşması hizmeti ile, sorun olduğunda müdahale eden değil, sistem sürekliliğini sağlayarak başarır. Bunun için, mevcut sistemleri izlenebilir ve raporlanabilir hale getirerek, problem yaşanmadan önce, gerekli tedbirlerin önceden alınması ve bu tedbirlerle bünyesinde bulundurduğu uzman ekibine yaptığı yatırımlar ile ortaya koymaktadır.

 

 

 

Teknik servis hizmetleri

teknik-servis

Bilsoft Bilgisayar HP, IBM, Lenovo gibi öncü markaların teknik onarım, bakım ve servis hizmetlerini müşterilerinin ayağına getiriyor. Hizmeti sunulan bu çözümler için kendi teknik ekibinin de iş gücünü kullanarak arıza tespit işlemlerini kendi onarım merkezinde gerçekleştirip servise göndermeden önce yedeklemelerin yapılmasına ilişkin gerekli çalışmaları titizlikle gerçekleştirmektedir.